Lomi Lomi Nui

Masaż Balijski

Jest to tradycyjny masaż hawajski, który jest wykonywany przede wszystkim przedramionami. Za sprawą masażu, który wprowadza Klienta w stan głębokiego relaksu i odprężenia, organizm uwalnia się od wielu fizycznych i psychicznych blokad, ograniczeń, negatywnych wzorców i kompleksów. Zalecany jest przy chronicznych bólach kręgosłupa, bólach mięśni i głowy, które są skutkami długotrwałego stresu lub przeżywanych konfliktów wewnętrznych.
Czas trwania: 60min/ 90min

Masaż Balijski to powiązanie wielu technik, takich jak: akupresura, ajurweda, refleksologia, streching i aromaterapia w jednym zabiegu. Masażbalijski sprawia, że osoba masowana osiąga poczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Ten rodzaj masaży uspakaja umysł i rozluźnia napięte mięśnie.
Czas trwania: 75min

Masaż Tajski

Masaż Tajski stóp

Głównym celem masażu tajskiego jest rozciągnięcie i rozluźnienie mięśni, więzadeł, stawów, torebek stawowych, powięzi. Pracuje się na głównych meridianach, czyli liniach energetycznych naszego ciała. Masaż tajski zwany inaczej „jogą dla leniwych”, wykonuje się w ubraniu, na macie. Masażysta oprócz dłoni używa przedramion, łokci i stóp.
Czas trwania: 60min

Leczniczy masaż
stanowiący połączenie akupresury i
ajurwedy, obejmuje m.in. masaż
podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek,
łydek, okolic kolana. Poprzez działanie
na strefy refleksologiczne stóp masaż
wspomaga odtruwanie organizmu z
toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie
„ciężkich nóg”. Wpływa również na
procesy trawienne, system hormonalny,
gruczoły limfatyczne i centralny system
nerwowy.
Czas trwania: 60min